Aktualności
newsletter

Wpisz swój e-mail, by dostawać
informacje o akcjach które organizujemy

Facebook Fikołki

lokalizacja
Sala nie tylko zabaw

Sala nie tylko zabaw

Wśród atrakcji, które Fikołki zaproponują mieszkańcom północnej części stolicy znajdują się m.in. ścianka wspinaczkowa, 3-poziomowa konstrukcja do zabawy z torem przeszkód i labiryntem, boisko do piłki nożnej, tyrolka, kilka rodzajów zjeżdżalni, kącik malucha z basenem z piłkami.
- Zdecydowaliśmy się na otwarcie na Białołęce, ponieważ jest to bardzo rodzinna dzielnica. Dodatkowo do tej pory mieszkańcy nie mieli w najbliższym sąsiedztwie dostępu do centrum handlowego. Wierzymy, że rodzice docenią nie tylko naszą rozrywkową część oferty, ale także tę edukacyjną. Z myślą o nich będziemy regularnie organizować warsztaty kulinarne i młodego naukowca, programowanie i robotykę, zajęcia ogólnorozwojowe typu Gordonki, ale także cykliczne spotkania dla przyszłych i obecnych mam – wylicza Sylwia Kędzierska, menedżer Fikołków.

Warsztaty będą odbywały się w dedykowanych salach tematycznych – kulinarnej i eksperymentów. Z myślą o rodzicach powstała klubokawiarnia z dostępem do Wi-Fi, w której dorośli zamówią świeżo parzoną kawę, zdrowy koktajl i przekąski. Menu dostosowane jest także do oczekiwań dzieci. Kawiarnia i sale tematyczne to także miejsce firmowych spotkań rodziców. Podczas gdy mama lub tata zajmuje się własnymi sprawami służbowymi, najmłodsi uczestniczą w warsztatach lub bawią się pod opieką profesjonalnych animatorów. W ofercie znajdzie się tzw. opieka indywidualna umożliwiająca rodzicom zrobienie zakupów w Galerii Północnej, w czasie których dziecko pozostanie w sali zabaw.

Dla jubilatów Fikołki stworzyły sale urodzinowe ozdobione w dowolnym motywie bajkowym. Imprezę w ramach przedsprzedaży można zamówić już teraz, a przy okazji zyskać atrakcje warte 400 zł: piniatę ze słodyczami, malowanie buziek, tautaże brokatowe, skręcanie balonów oraz wstęp na ściankę wspinaczkową.

Sala zabaw na Białołęce zajmie około 700 m2, a całe wyposażenie spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatem Zakładu Kontroli Placów Zabaw. Przyjazna przestrzeń Fikołków jest atrakcyjna dla firm organizujących integracyjne imprezy rodzinne, np. Mikołajki, Dzień Dziecka, bal karnawałowy.